تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - كاشانی مایلی كهن را می خواهد، استیلی مهدوی كیا را می خواهد

كاشانی مایلی كهن را می خواهد، استیلی مهدوی كیا را می خواهد

شنبه 4 تیر 1390 18:25

نویسنده : حامد
ارسال شده در: پرسپولیس ،

 در حالی که چند روزی از انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی پرسپولیس می گذرد این تیم بدون حاشیه خاصی در رسانه ها به دنبال جذب نفرات مورد نظر خود است.
 در همین زمینه شنیده می شود استیلی و کاشانی بر خلاف ظاهر اختلاف هایی هم با هم دارند. حمید استیلی از همان ابتدای حضور در پرسپولیس  ظاهرا علاقه بسیاری به جذب مهدی مهدوی کیا داشت اما این انتقال با مخالفت حبیب کاشانی منتفی شد. استیلی بارها در صحبتهای خود اعلام کرد که علاقمند به جذب مهدوی کیا است اما به نظر می رسد این انتقال با مخالفت کاشانی شکلی منتفی شده به خود گرفته است.
کاشانی که این روزها به دلیل انتخاب استیلی تحت فشار طرفداران دایی است قصد دارد با انتخاب محمد مایلی کهن تا حدودی فشارها را از سر خود باز کند. او می خواهد مایلی کهن را به عنوان مدیرفنی انتخاب کند تا دایی و طرفدارانش نگویند انتخاب استیلی و البته حشمت مهاجرانی از پیش تعیین شده بوده.
 این در حالی است که استیلی اصرار بسیاری به حضور حشمت مهاجرانی به عنوان مدیر فنی دارد اما این موضوع با مخالفت کاشانی روبرو شده و باعث بروز اختلاف های پنهانی میان مدیرعامل و سرمربی سرخ ها شده است. البته کاشانی و استیلی در مورد جذب مربی خارجی هم با یکدیگر اختلاف داشتند.
 استیلی علاقمند به حضور مربی خارجی بود اما کاشانی که علاقه زیادی به مربیان خارجی ندارد با این موضوع مخالفت کرد تا ابولقاسمپور و عاشوری در کادرفنی پرسپولیس قرار بگیرند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -