تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - درخشان: آمده‌ام تا اتفاقات فصل گذشته برای شاهین تكرار نشود

درخشان: آمده‌ام تا اتفاقات فصل گذشته برای شاهین تكرار نشود

یکشنبه 5 تیر 1390 11:21

نویسنده : حامد
ارسال شده در: تیم های فارس و بوشهر ،


 
شاهین بوشهر در حالی خود را برای فصل آینده لیگ برتر آماده می‌كند كه فصل گذشته تا آخرین روزها برای بقا و نیفتادن می‌جنگید. مسئولان شاهین كه گفته می‌شد با لوكا بوناچیچ برای هدایت این تیم به توافق رسیده‌اند، پس از حضور لوكا روی نیمكت سپاهان سمت و سوی مذاكرات خود را به سوی حمید درخشان، یكی از گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس گردانده و با وی به توافق رسیدند.

درخشان در مورد برنامه‌هایی كه در فصل آینده لیگ برتر برای شاهین بوشهر در نظر دارد تا این تیم به سرنوشت فصل گذشته‌ دچار نشود، گفت: من آمده‌ام تا چنین اتفاقی تكرار نشود و بتوانیم برای فصل آینده این تیم را در میانه‌های جدول حفظ كنیم. هدفگذاری شاهین برای فصل آینده قرار گرفتن در اواسط جدول است و تمام تلاش خود را برای انجام این كار انجام می‌دهیم. برنامه‌ریزی كرده‌ایم تا تیمی خوب و قدرتمند را برای فصل آینده رقابت‌ها آماده كنیم.

وی با بیان اینكه كارش با وجود جو بوشهر و هواداران پرشور این تیم سخت است، در مورد جدایی كاپیتان‌های این تیم (كرمی و آل‌نعمه) گفت: به جز آل‌نعمه كه به تراكتورسازی پیوست، هیچ بازیكنی از جمع شاهینی‌ها جدا نشده و قرار است كرمی نیز به جمع بازیكنان این تیم بازگردد، البته به نظرم ستار زارع نیز از شاهین جدا شده است.

درخشان در مورد لیست بازیكنان درخواستی‌اش گفت: نام بازیكنان مدنظرم را به مسئولان شاهین داده‌ام و امیدوارم هرچه سریع‌تر بتوانیم با بستن تیمی قدرتمند، شاهین را آماده حضور در رقابت‌های لیگ برتر كنیم.

وی در مورد اینكه ابتدا نام بوناچیچ به عنوان سرمربی شاهین اعلام شد و این موضوع كه این سرنوشت برای حمید درخشان تكرار نشود، گفت: امیدوارم چنین اتفاقی تكرار نشود، البته كار من با شاهینی‌ها تمام شده است.

سرمربی فصل گذشته شهرداری تبریز در مورد اینكه آیا از مسئولان این تیم دلخور نیست، تصریح كرد: خیر، آنها هم حق انتخاب دارند و امیدوارم در كارشان موفق باشند.

گزینه مربیگری پرسپولیس در مورد انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی سرخپوشان   گفت: برای استیلی آرزوی موفقیت می‌كنم. كار وی سخت است چون انتظارات تماشاگران پرسپولیس خیلی بالا است. در هر حال امیدوارم استیلی در كارش موفق باشد.

وی در مورد اینكه آیا علاقه نداشت به جای نیمكت شاهین در فصل آینده روی نیمكت پرسپولیس بنشیند، گفت: در هر صورت انسان‌ها تلاش می‌كنند تا پیشرفت و ارتقا پیدا كنند. زندگی برای كسانی است كه به آینده امیدوار هستند و به درجات بالا فكر می‌كنند.

درخشان در پاسخ به این سؤال كه آیا حق وی نشستن روی نیمكت سرخپوشان نبود، تأكید كرد: فكر می‌كنم اگر بخواهیم مقایسه كنیم، می‌توانستم یكی از گزینه‌های هدایت پرسپولیس برای فصل آینده باشم


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -