تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - شعار علیه رحمتی، تشویق مهدوی‌كیا و تبریك قهرمانی پرسپولیس به استیلی

شعار علیه رحمتی، تشویق مهدوی‌كیا و تبریك قهرمانی پرسپولیس به استیلی

یکشنبه 5 تیر 1390 14:21

نویسنده : حامد
ارسال شده در: پرسپولیس ،


 
دومین تمرین پرسپولیس برای فصل آینده از ساعت 10:35 صبح امروز پس از صحبت‌های حمید استیلی آغاز شد. بازیكنان پرسپولیس ابتدا بدن‌های خود را گرم كردند و سپس در گروه‌های 2 نفره به كار با توپ پرداختند.

* در كنار تمرین امروز پرسپولیسی‌ها یك مدرسه فوتبال نیز در چمن مصنوعی تمرین می‌كرد.

* شیث رضایی، منصوری، داستانی، سیف اللهی، كریمی، محمد، شكوری، نوروزی، حقیقی، بادامكی، مازیار زارع، فشنگچی‌، غلامرضا رضایی، نوری و نورمحمدی در تمرین حضور داشتند.
مهدی الهایی و تیزرو دو بازیكن امید‌ پرسپولیس نیز در تمرین امروز حضور داشتند كه به‌ آنها اجازه تمرین كردن داده نشد.

* محمود خوردبین در محل تمرین حضور پیدا كرد. او پس از مذاكرات روز گذشته‌اش در این تیم ماندنی شد. خوردبین پس از حضور در تمرین با استیلی روبوسی كرد.

* 30 هوادار حضور داشتند. آنها ابتدا به تشویق بازیكنان پرسپولیس پرداختند و سپس كریم انصاری فرد، جلال حسینی و مهدی مهدوی‌كیا را مورد تشویق قرار دادند. این عده بعدی علیه سید مهدی رحمتی شعارهایی سر دادند و او را پولكی نامیدند. هواداران علیه مولایی بدنساز فصل گذشته پرسپولیس نیز شعار دادند و اعلام كردند "مولایی یادت باشه كماسی ‌سرورته " همچنین آنها خطاب به استقلالی‌ها گفتند: "كرار یاد باشه كریمی سرورته. "

* پرویز كماسی‌ كارهای بدنی امروز پرسپولیسی‌ها را زیر نظر داشت. وی به عنوان بدنساز جایگزین مولایی شده است.

* مجتبی شیری غایب بود.

* جایگاه خبرنگاران درست شده بود و خبرنگاران در آنجا مستقر شدند.

* در مرحله دوم بازیكنان پرسپولیس به دو گروه تقسیم شدند و به كار با توپ و آقا وسط پرداختند. سپس به مدت نیم ساعت دویدند و در قالب 2 گروه سفید و قرمز در محوط كوچك حفظ توپ و پرسینگ را در دستور كار خود قرار دادند. علی كریمی و محمد نوری با كاور زرد رنگ به هر دو تیم كمك می‌كردند.

* بنری بزرگ روی نرده‌های ورزشگاه درفشی‌فر نصب شده و در آن نوشته شده بود: قهرمانی پرغرور تیم پرافتخار و مردمی پرسپولیس در جام حذفی و همچنین آغاز لیگ یازدهم را به سرمربی محترم جناب آقای استیلی و اعضای كادر فنی و بازیكنان و هواداران تبریك می‌گوییم. روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و مجموعه ورزشی درفشی‌فر. "


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -