تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - مظلومی: كمك كنید؛ نمی‌توانیم حركت كنیم

مظلومی: كمك كنید؛ نمی‌توانیم حركت كنیم

یکشنبه 5 تیر 1390 14:22

نویسنده : حامد
ارسال شده در: استقلال ،


 
پرویز مظلومی در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات، آغاز تمرینات این تیم و مشكلات مالی باشگاه استقلال صحبت‌هایی انجام داده كه در زیر می‌خوانیم:

* با وجود اینكه اعلام كرده بودید تمرینات با جدیت و نفرات بیشتری برگزار می‌شود، اما باز هم استقبال كمی از تمرینات استقلال می‌شود. چرا؟
هنوز تكلیف تعدادی از بازیكنان ما مشخص نشده است. حنیف عمران‌زاده یكسری از مطالباتش را می‌خواهد، میلاد میداودی طبق نظر پزشك حق تمرین ندارد، مجتبی جباری به هلند رفته و تماس گرفته و اعلام كرده نتوانسته بلیت تهیه كند اما اینها دلیل نمی‌شود و برای بازیكنانی كه با ما قرارداد دارند، غیبت رد كرده و جریمه سنگینی برای آنها در نظر گرفته‌ایم.

* وضعیت دیگر بازیكنان مثل نصرتی و كرار چه شد؟
هوار و كرار در اردوی تیم ملی عراق حضور دارند و به ما ملحق خواهند شد. نصرتی مشكلاتی داشته و در تماس تلفنی اعلام كرد پس از حل مشكلش در تمرین حضور پیدا می‌كند. سه بازیكن دیگر از لیگ برتر و چند بازیكن خارجی مدنظر ما هستند و در اردوی كردان تیم كامل خواهد شد.

* درباره مشكلات مالی صحبت می‌كنید؟
هنوز از لحاظ مالی مشكل داریم. فكر می‌كنم باید مسئولان نسبت به باشگاه تعهدات خود را انجام دهند و تا پول نرسد نمی‌توانیم حركت كنیم و توان مقابله با تیم‌های تا دندان مسلح را نداریم. ما تیم آسیایی هستیم و نباید در آسیا زنگ تفریح باشیم. این مسئله نیاز به این دارد و انتظار هواداران به خصوص طرفداران استقلال این است كه مسئولان كمك كنند و به ما بودجه‌ای بدهند. در این بین فتح‌الله‌زاده نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد كه به باشگاه پول تزریق كند اما برخی از بازیكنان كه روی پول‌های خود حساب باز كرده‌اند حتی از دو سال پیش طلب دارند و با مشكلاتی مواجه شده‌اند. در مجموع باشگاه استقلال به تعهدات مالی‌اش عمل خواهد كرد و مطمئنا از این شرایط خارج خواهد شد.

* فكر نمی‌كنید با جذب بازیكنان بزرگ تیم در فصل آینده دچار مشكل شود؟
ما بازیكنان خوبی را از دست دادیم. آنها نفراتی بودند كه برای هر تیمی نعمت هستند ولی در تاكتیك‌های من جا نداشتند. یكسری از این نفرات، بازیكن آزاد بودند ولی تمایلی به تمدید قرارداد با آنها نداشتیم. فصل گذشته در برخی پست‌ها نفرات زیادی داشتیم و باید جابجایی صورت می‌گرفت. در حال حاضر 5 بازیكن طراز اول و ملی‌پوش مدنظر ما هستند كه یكی از آنها در پست دروازه‌بانی است. اگر در سایر نقاط دچار مشكل شدیم بازیكن خارجی جذب خواهیم كرد.

* اینكه شنیده می‌شود مهدی رحمتی مبلغ زیادی از باشگاه استقلال خواسته است، صحت دارد؟
این مبالغی كه بحثش مطرح است وجود ندارد و باشگاه ما هم از این پول‌ها ندارد كه به بازیكنی بدهد. طبق عرفی كه فدراسیون در نظر گرفته باشگاه به بازیكنان پول پرداخت خواهد كرد.

* یعنی مهدی رحمتی با 350 میلیون به استقلال می‌آید؟
بحث 350 میلیون و ارقام نیست. من در خصوص مبلغ صحبتی نمی‌كنم ولی باشگاه یكسری تبصره‌هایی قائل است كه در قرارداد بازیكن گنجانده می‌شود. اعتقاد من این است كه 4 تیمی كه در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند باید دستشان نسبت به دیگر تیم‌ها باز باشد. چون آنها نماینده ایران هستند.

* با وجود این نفراتی كه مدنظر شما هستند قول قهرمانی می‌دهید؟
استقلال همیشه مدعی قهرمانی است وحتی سال گذشته كه با آن شرایط تیم بستیم جزو مدعیان قهرمانی بود. شاید اگر مسائل فنی و داوری پیش نمی‌آمد قهرمان می‌شدیم. ما هدف‌مان این است كه امسال در رقابت‌های لیگ برتر آسیا به مراحل بالاتر برویم، چون تیم ما همیشه در لیگ برتر مدعی خواهد بود.

* بحث حضور انصاری‌فرد چه شد؟ ظاهرا این بازیكن با باشگاه پرسپولیس هم صحبت كرده است؟
با این بازیكن به توافق نرسیدیم و حتما به این خاطر بوده كه راهی باشگاه پرسپولیس شده است. در هر صورت باشگاه طبق توانایی و بضاعت مالی خود با بازیكنان مذاكره می‌كند و در این بین با آنها قرارداد می‌بندند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -