تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - رحمان احمدی بعد از جدایی از پرسپولیس: گفتم دروازه‌بان اول را مشخص كنید ولی نكردند/ همه جای دنیا گلر اول و دوم تعیین می‌شود

رحمان احمدی بعد از جدایی از پرسپولیس: گفتم دروازه‌بان اول را مشخص كنید ولی نكردند/ همه جای دنیا گلر اول و دوم تعیین می‌شود

یکشنبه 5 تیر 1390 16:40

نویسنده : حامد
ارسال شده در: پرسپولیس ،

او با اشاره به دلایل جدایی‌اش ادامه می‌دهد:«‌من به كاشانی گفتم كه مشخص كند در پرسپولیس چه كسی دروازه‌بان اول است. من می‌خواستم دروازه‌بان اول و دوم تعیین شود و اگر آنها می‌گفتند كه من دروازه‌بان دوم هستم بدون شك جدا می‌شدم.»

احمدی تأكید می‌كند:«‌كاشانی گفت كه از نظر ما تو و حقیقی دروازه‌بان اول هستید و هر كس آماده باشد بازی می‌كند. من اما نسبت به این موضوع حساس هستم و زمانی كه در سپاهان بودم قلعه‌نویی گفت به تو یكی در میان بازی می‌رسد ولی نیمكت‌نشین شدم. دیروز هم می‌خواستم بدانم چه كسی دروازه‌بان اول است ولی به من نگفتند.»

احمدی در پاسخ به این سوال كه به كدام تیم می‌روی، خاطرنشان می‌كند:« تا دو، سه روز دیگر تیم جدیدم را مشخص می‌كنم. از هواداران پرسپولیس هم كمال تشكر را دارم و از آنها ممنونم هستم كه یك سال مرا تحمل كردند.»
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -