تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - پیشنهاد 20 میلیون پوندی یونایتد برای خرید سمیر نصری

پیشنهاد 20 میلیون پوندی یونایتد برای خرید سمیر نصری

یکشنبه 5 تیر 1390 17:26

نویسنده : حامد
ارسال شده در: انگلستان ، شنیده می شود که سران باشگاه منچستریونایتد آماده اند تا با ارائه درخواستی 20 میلیون پوندی (22.5 میلیون یورویی) سمیر نصری، ستاره فرانسوی آرسنال را به رختکن تیمشان بیاورند.

 این درحالی است که فصل گذشته و در پی درخشش این ستاره فرانسوی سران آرسنال پیشنهادی برای تمدید 5 ساله قرارداد نصری ارائه کردند ولی او هنوز دست به قلم نشده و همین شک و شبهات را در مورد آینده او افزایش می دهد.

 در این میان، سران باشگاه منچستریونایتد هم برای جذب نصری دست به کار شده اند وبه دنبال آن هستند تا با جذب نصری خط حمله تیمشان را تقویت کرده و برای کسب بیستمین عنوان قهرمانی شان در لیگ برتر مبارزه کنند.

 روزنامه نیوز آو د ورلد در گزارشی به این نکته اشاره کرده که یونایتد پیشنهادی 20 میلیون پوندی (22.5 میلیون یورویی ) را برای خرید ستاره فرانسوی آماده کرده است

 به نظر می رسد که سران باشگاه آرسنال حواسشان را جمع کرده اند تا آن اشتباهی که درمورد متئو فلامینی مرتکب شدند و منجر به انتقال این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد به میلان در سال 2008 شد را مرتکب نشود. هنوز یک سال دیگر از قرارداد کنونی نصری با آرسنال باقی است.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -