تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - كیانوش رحمتی: با این بازیكنان باید قهرمان شویم

كیانوش رحمتی: با این بازیكنان باید قهرمان شویم

سه شنبه 7 تیر 1390 11:23

نویسنده : حامد
ارسال شده در: استقلال ،


 کیانوش رحمتی  درباره آغاز تمرینات تیم استقلال اظهار کرد: از ابتدای هفته تمریناتمان را آغاز کردیم، اما تعدادی از بازیکنان ملی پوش‌مان از امروز باید به اردوی تیم ملی بروند و با گروهی نیز در حال مذاکره هستند، بنابراین فکر می‌کنم تا چند روز آینده تکلیف مشخص شود و با یک تیم کامل تمرین‌هایمان را پشت سر بگذاریم.

 رحمتی ادامه داد: در حال حاضر بیشتر زیر نظر مولایی کارهای بدنی را انجام می‌دهیم، مولایی بدنساز بسیار خوبی است و در هر تیمی که بوده، موفق عمل کرده است. اغلب تمرینات زیر نظر او برگزار می‌شود و بیشتر روی کارهای بدنی تمرین می‌کنیم . فکر می‌کنم تا هفته دوم این روال را بگذاریم و پس از آن به کار با توپ و شرایط تاکتیکی بپردازیم.

 بازیکن تیم استقلال درباره عملکرد این باشگاه در فصل نقل و انتقالات عنوان کرد: بازیکنانی که جذب کرده‌ایم بازیکنان بسیار خوبی هستند و انشاءالله به استقلال کمک کنند، چون امسال با نفراتی که داریم و افرادی که در ادامه به ما اضافه می‌شوند، قصد گرفتن جام را داریم. باید تیمی را روانه میدان کنیم که امیدها را به هواداران بدهد و بتوانیم به جام دست پیدا کنیم.

 کیانوش رحمتی در ادامه عنوان کرد: سال گذشته تیم ما دیر جمع شد، اما امسال شرایط خوبی داریم و همه چیز آماده است. فقط باید طوری عمل کنیم و نتیجه‌ بگیریم که امید در دل هواداران زنده شود و بدانند که بهترین تیم ایران باشیم.

 او درباره شرایط خود نیز گفت: امسال آخرین سال قرار دادم با استقلال است و فعلا در خدمت این تیم هستم، ‌امیدوارم بتوانم بهتر از فصل قبل کار کنم.

 
 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -