تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - استیلی: هواداران بدانند كوتاهی نمی‌كنیم؛ به دنبال بهترین‌ها هستیم

استیلی: هواداران بدانند كوتاهی نمی‌كنیم؛ به دنبال بهترین‌ها هستیم

سه شنبه 7 تیر 1390 12:49

نویسنده : حامد
ارسال شده در: پرسپولیس ،

حمید استیلی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت: هر روز شرایط بهتر می‌شود. اكنون دنبال بازیكن جدید هستیم و با گزینه‌هایی صحبت كردیم اما باز هم تأكید می‌كنم قیمت بالاست.

وی در خصوص روند مذاكرات پرسپولیس با انصاری‌فرد، آشنا و اولادی عنوان كرد: با این نفرات صحبت‌هایی داشتیم اما تا توافق كنیم نمی‌توانیم اسم بیاوریم. اگر می‌گوییم سقف قرارداد بالاست به این دلیل نیست كه بازیكنان به پرسپولیس نمی‌آیند. با هر بازیكنی كه صحبت می‌كنیم قیمتش بالا می‌رود.

سرمربی پرسپولیس درباره اینكه گفته بود خبرهای خوشی برای هواداران دارد، گفت: با مسئولان باشگاه تا ساعت 24 دیشب در باشگاه بودیم تا به امور رسیدگی كنیم. این همدلی در موفقیت پرسپولیس مهم است. كسی تاكنون كم نگذاشته و می‌خواهیم بهترین نفرات را جذب كنیم.

استیلی در مورد جذب نصرتی در حالی كه با استقلال قرارداد داخلی داشت، گفت: نصرتی بازیكن خوبی است. به او اعتقاد دارم و كاری ندارم قبلا كجا قرارداد داشته است. او با ما ثبت كرده و امیدوارم با تمام توانش به پرسپولیس كمك كند.

وی تصریح كرد: هواداران حق دارند نگران تیم باشند اما آنها بدانند كه برای بستن یك تیم خوب كوتاهی نكرده‌ایم و می‌خواهیم بهترین‌ها را جذب كنیم و برای این كار هنوز وقت داریم. بازیكنان هم دنبال بهترین تصمیم هستند اما كسی كه عاشق تیم باشد به پرسپولیس می‌آید. پرسپولیس و استقلال‌ تیم‌های دولتی هستند و نمی‌توانند خارج از چارچوب كار كنند. فكر می‌كنم باید روی سقف قراردادها نظارت بیشتری شود.

استیلی در خصوص اینكه 5 بازیكن ملی‌پوش این تیم باید همراه تیم ملی به اتریش بروند و در كنار پرسپولیس نیستند، اظهار داشت: صددرصد این قضیه دردسرساز می‌شود، تیم باید با هم هماهنگ شود اما همكاری با تیم ملی وظیفه همه ماست.

وی در مورد تقدیر از علی دایی گفت: دایی برای تیم زحمت كشیده و برای چندمین بار به او خسته نباشید می‌گویم. حفظ قهرمانی كار سختی است و من امیدوارم كه بتوانیم به این مهم دست پیدا كنیم.

سرمربی سرخپوشان در خصوص اینكه دستیار جدیدش چه كسی است، گفت: در حال مذاكره با گزینه‌ها هستیم. كار را با قدرت پیش می‌بریم تا تیم كامل شود.

استیلی در پایان در خصوص اینكه فكر نمی‌كند شیث رضایی برای پرسپولیس حاشیه‌ساز شود، گفت: شیث بازیكن با تعصبی است و آمده خود را نشان دهد و از هیچ تلاشی هم دریغ نمی‌كند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -