تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - در ایران فقط پرسپولیس

در ایران فقط پرسپولیس

سه شنبه 7 تیر 1390 15:19

نویسنده : حامد


مهرداد اولادی در مورد شایعه انتقالش به پرسپولیس اظهار داشت: من همیشه خودم را مدیون پرسپولیس و هواداران خونگرمش می‌دانم و به همین دلیل اگر فصل آینده به یك تیم خارجی نروم قطعا در پرسپولیس بازی می‌كنم و به مسئولان باشگاه هم گفته‌ام كه اگر به خارج نروم شماره 10 پرسپولیس را برای من كنار بگذارند. من تلفنی با كاشانی سرپرست باشگاه صحبت كردم و صادقانه این مسایل را به او هم گفتم.
وی ادامه داد: به هیچ عنوان هم قصد بازار گرمی ندارم من از تیم‌های دیگر ایرانی پیشنهاد 500 میلیون تومانی دریافت كرده‌ام، ولی اگر در ایران باشم به جز پرسپولیس در تیم دیگری بازی نمی‌كنم. من از باشگاه‌هایی در تركیه، امارات، قطر و كویت پیشنهادهای مالی خوبی دارم. تیم‌هایی كه هم متمول هستند و دستمزدهای كلان می‌دهند و هم امكانات باشگاهی‌ بسیار خوبی دارند. با این حال اگر به هر دلیل به تیم خارجی نروم در پرسپولیس بازی می‌كنم.

اولادی در مورد اینكه چند درصد احتمال دارد در ایران بماند گفت: به احتمال 40 درصد در ایران و پرسپولیس بازی خواهم كرد و به احتمال 60 درصد به یك تیم خارجی می‌روم.
بازیكن سابق تیم ملوان انزلی در مورد شایعه ممنوع الخروج بودن خود گفت: این شایعه به هیچ عنوان صحت ندارد. من در پایان فصل و بعد از اینكه چند روزی در كنار خانواده بودم چند روزی به امارات رفتم. 2 سال هم در تیم ملوان انزلی خدمت سربازی خود را گذراندم و هیچ مشكلی بابت سربازی و خروج از كشور ندارم. با این حال بازهم می‌گویم خود را یك پرسپولیسی می‌دانم و اگر در ایران باشم فقط در پرسپولیس بازی خواهم كرد و حداكثر تا 5 روز آینده تیم‌ آینده خود را انتخاب خواهم كرد.
انتهای پیام/خ
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -