تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - تمرین در غیاب كی‌روش

تمرین در غیاب كی‌روش

سه شنبه 7 تیر 1390 17:36

نویسنده : حامد
ارسال شده در: تیم ملی بزرگسالان ایران ،


 
تیم ملی فوتبال ایران برای برپایی اردویی تداركاتی قرار است ساعت 4 بامداد فردا كشورمان را به مقصد اتریش ترك كند.
به همین منظور بازیكنان دعوت شده به اردوی تیم ملی از ظهر امروز در هتل آكادمی فوتبال دور هم جمع شده‌اند تا پس از اینكه از ساعت 19:15 یك جلسه تمرین را در كمپ تیم‌های ملی برگزار می‌كنند، بامداد فردا همگی از این محل به سمت فرودگاه امام خمینی(ره) حركت كنند.
تمرین امشب ملی‌پوشان در غیاب كارلوس كی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی كه در كشور خود برای مرخصی به سر می‌برد؛ زیر نظر دستیاران هموطنش برگزار می‌شود. كی‌روش قرار است در اتریش به ملی‌پوشان ملحق شود.

*امید نمازی، مربی تیم ملی نیز از 3 روز پیش راهی اتریش شده است تا با اقداماتی كه انجام می‌دهد، مقدمات حضور تیم ملی فوتبال ایران در این كشور را برای برپایی اردوی تداركاتی فراهم كند.

*بنابر اعلام خسرو والی‌زاده،‌ مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران احسان حاج صفی به دلیل مشكلات نظام وظیفه برای خروج از كشور مشكل دارد و به همین دلیل وی با اعلام كادر فنی می‌تواند اردوی تیم ملی را ترك كند.
همچنین كریم انصاری‌فرد، دیگر ملی‌پوش كشورمان كه گفته می‌شد با مشكل حاج‌صفی مواجه است با حل شدن مشكل خروجی‌‌اش ملی‌پوشان را در سفر به اتریش همراهی می‌كند.

*همچنین گفته می‌شود مهرداد اولادی نمی‌تواند تیم ملی فوتبال ایران را در اردوی خارج از كشور همراهی كند. مشكل وی بابت تعویض گذرنامه است كه موجب شده تا وی برای گرفتن روادید كشور اتریش نتواند به موقع اقدامات لازم را انجام دهد. با حل این مشكل اولادی به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد.

*با اعلام والی‌زاده، طبق مقررات ملی پوشان در پایان تمرینات امشب تیم ملی پاسخگوی سؤال خبرنگاران خواهند بود.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -