تبلیغات
جدید ترین اخبار فوتبالی ایران و جهان - مذاكره باشگاه پرسپولیس با 10 بازیكن لیگ برتری

مذاكره باشگاه پرسپولیس با 10 بازیكن لیگ برتری

سه شنبه 7 تیر 1390 20:13

نویسنده : حامد
ارسال شده در: پرسپولیس ،


 
به نقل ازسایت باشگاه پرسپولیس، بیژن ذوالفقارنسب عضو كمیته فنی باشگاه درباره جزییات این جلسه گفت: با توجه به حساسیت روزهای فصل نقل و انتقالات ابتدا در این باره گفت‌وگوهایی انجام شد. با توجه به اینكه بخشی از بازیكنان مورد نیاز سرمربی تیم در برنامه ارایه شده وجود داشت در این باره بحث و تبادل نظر شد و آقای استیلی نیز نقطه نظرات خود را ارایه كرد. در نهایت بر اساس ضرورت و اولویت های آقای استیلی تصمیم گیری هایی صورت گرفت و قرار شد كه باشگاه با توجه به نیازهای تیم و با تاییدیه اعضای كمیته فنی در اسرع وقت اقدام به جذب بازیكنان كند.

ذوالفقارنسب ادامه داد: در این راستا دو فاكتور مهم وجود دارد؛ یكی محدودیت تعداد بازیكنان لیگ برتری است كه باشگاه پرس‍پولیس باید جذب كند. دوم میزان بودجه باشگاه و سقفی است كه فدراسیون فوتبال تعیین كرده است. با توجه به این موارد اولویت های كار طبقه بندی شد و قرار است باشگاه بسیار سریع و بر اساس اهداف خود كه حضور مقتدرانه در مسابقات بسیار مهم جام حذفی، لیگ برتر سال آینده كشور و لیگ قهرمانان آسیاست اقدام به جذب بازیكن داخلی و در صورت لزوم مذاكره و جذب بازیكن خارجی كند.

وی درباره نظرات گوناگونی كه درباره عملكرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات وجود دارد، تاكید كرد: هیچ نگرانی درباره عملكرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات وجود ندارد. در كمال صداقت می گویم كه باشگاه پرسولیس به دور از حاشیه پردازی و بزرگنمایی كارهای اصولی خود را انجام می دهد. باشگاه در حال حاضر با 10 بازیكن حرفه ای لیگ برتر كشور در حال مذاكره است و به محض قطعی شدن توافق با هر كدام، اعلام خواهد شد.

ذوالفقارنسب در پاسخ به تحلیل هایی كه كمیته فنی باشگاه پرسپولیس را مقطعی و تنها برای انتخاب سرمربی تیم عنوان كرده و نقش این كمیته را در تصمیم گیری های باشگاه زیر سوال می بردند، تصریح كرد: من فكر می كنم آینده همه چیز را روشن خواهد كرد. نباید با كلمات بازی كرد. ان شاءالله این كمیته به دور از حاشیه ها با عملكرد خودش دل هواداران پرسپولیس را شاد خواهد كرد.

وی درباره نظر كمیته فنی در خصوص لیست حمید استیلی گفت: سرمربی تیم بر اساس تفكرات و نیازهای فنی كه دارند لیست را تهیه كرده اند. لیست ایشان منطقی است. با این وجود در مورد بازیكنان سال گذشته، بازیكنانی كه از تیم جدا می شوند و همچنین بازیكنانی كه باید جذب شوند این جلسه كفایت نمی كند. قطعا در جلسات آینده این مباحث تكمیل می شود و قطعا به نظر مردم خواهد رسید.

عضو كمیته فنی باشگاه پرسپولیس در مورد اردوها و دیگر برنامه های در نظر گرفته شده تصریح كرد: این موضوع در حال حاضر مطرح نشده است. قطعا در نشست های بعدی این مساله بررسی می شود. امروز مهم ترین اولویت ما، حضور فعال و مثبت در بازار نقل و انتقالات است.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -